Регистрация
ищу работу / работника
+добавить вакансию +создать резюме
Поиск

Похожие вакансии:

HR Business partner - Москва

Вы полюбите нашу компанию, если:   вы готовы быть частью бизнеса, отвечать за бизнес-показатели и самостоятельно принимать все решения о замене сотрудников вы любите заниматься грейдингом и знает...

Сегодня в 12:01 от ООО"ДЖЕЙКЕТ"

Trainee Business Analyst

Вакансия 37443

Зарплата:

от 25000 руб.

Город:

Москва

Требования к соискателю и условия труда:

Занятость:

Полная

График работы:

Полный день

Опыт работы:

Нет

Требования:

Analytical
Time management
Communication

Coming from:
The training is done on the job and trough the local senior resources and trough training in the headquarters expertise. Good candidate for this role are people with Information technology or economic degree with good English and a good attitude towards work.

Обязанности:

Reporting line: Business Consultant or Business Analyst or Project Manager

Project
• Participation of the definition of StrategyOne strategies
• Configured the client strategies to be applied in StrategyOne
• Perform delivery activities
• Participates to detail analysis as a support role for Business consultant or Business Analyst
• Support IT department in the definition of the customer requirements

Career path:
From this role the career path can be to become a Business Analyst, StrategyOne specialist,

Условия:

Perfect corporate climat
Medical Insurance
Metro station Kurskaya

Размещено в рубрике: Информационные технологии
* - Не является обязательным требованием